Kamień piaskowiec

Wprowadź naturę do swojego domu i ogrodu...Kamień naturalny - piaskowiec

kamień piaskowiec, grubośc

Jednym z pierwszych materialów jaki czlowiek wykorzystał do budowy własnego domu był właśnie piaskowiec. To sama natura dostarczyła rasie ludzkiej tak znakomitego budulca jakim jest piaskowiec. Obecnie piaskowiec to nieocenione źrodło inspiracji dla ludzi chcących w wyjątkowy sposób ozdobić zarówno swój dom jak i ogród. Tym wspaniałym kruszcem można wykonać oryginalne elewacje, fasady, można obudowac kominki, wykonać płot czy budować piękne fontanny.

W celu zdobycia szerszej wiedzy na temat sprowadzanej przez nas odmiany piaskowca polecam strone portalu internetowego pisma "Świat kamienia".

Grubość i faktura

kamień piaskowiec, grubośc

Oferta piaskowca obejmuje kamień o grubości 2-15[cm]. W zależności od grubości kamien stosowany jest zarówno jako okładzinowy na elewacje, okładzinę płotów murowanych, jak również w postaci półdzikówki lub dzikówki jako samodzielne elementy murowe.

Faktura kamienia od bardziej nieregularnej, przez coraz bardziej równomierną, aż po lico ciete, gładkie, pozwala na precyzyjne dobranie materiału do potrzeb wyrobu.

kamień piaskowiec, grubośc

Piaskowiec okładzinowy sprzedawany jest na [m2] bądź grubszy na [kg]. Cena nie jest zależna od koloru, także można dobierać sobie na miejscu materiał wedle potrzeb.

Chcemy podkreslić również, iż wachlarz oferty stale sie powieksza i jest przez nas uzupełniany sukcesywnie wraz ze znajdywaniem coraz ciekawszych złóż i pokładów.

Kolorystyka

Poniżej na zdjęciach prezentujemy zakres kolorystyczny oferty kamienia piaskowca. Kolory podstawowe czesto wystepuja w kombinacjach z przebarwieniami innych kolorów co daje ogromną różnorodność i możliwości doboru.

kamień piaskowiec, grubośc kamień piaskowiec, grubośc kamień piaskowiec, grubośc kamień piaskowiec, grubośc kamień piaskowiec, grubośc kamień piaskowiec, grubośc kamień piaskowiec, grubośc kamień piaskowiec, grubośc