Kominki - Piece - Grill'e

Wprowadź naturę do swojego domu i ogrodu...Co mamy do zaoferowania

Wykonujemy kominki zarówno w standardowej obudowie G-K, z gotowych obudów jak również projekty kominków kaflowych, z kamienia, cegły oraz wersje łączące różne style i wzornictwo. Dysponujemy gotowymi wzorami kominków oraz mnóstwem pomysłów na nowe projekty.

Bliźniaczymi produktami do kominków są kominki zewnetrznę i grill'e. Wykonujemy aranżacje łączące grill'a z piekarnikiem, czy wedzarką.

Piece oraz kuchnie kaflowe również znajdują się w wachlarzu naszych usług.

Jesteśmy otwarci na propozycje i gotowi wykonać każdy, nawet najbardziej wymagający projekt.

...od czego zacząć???...

...od czego zacząć???...

Jeżeli i Ty borykasz się z pytaniem "od czego by tu zacząć...??", zacznij od wybrania się do Nas. Przybliżymy temat kominków, ich rodzaje i zastosowanie. Pokażemy przykładowe realizacje, zapoznamy bliżej z problematyką ujarzmienia żywego ognia w Twoim otoczeniu. Służymy praktycznymi poradami odnośnie kominków i nie tylko. Nie jesteśmy nahalnymi handlowcami, którzy od przekroczenia progu sklepu zarzucaja klienta ofertami...Nie.
Przyjdź, a przekonasz się, że rozmowa nie zobowiązuje do nieczego.

Faza projektu

...na początku był projekt...

Fazę projektu zawsze poprzedza pytanie: czy ma być to nowy kominek w istniejacym obiekcie, czy też w obiekcie nowo projektowanym. Od tego zależy, czy będziemy się dostosowywać, wkomponowywac w istniejacą sutyację, czy też sytuację będziemy dopasowywac do wymażonego kominka.

Projekt obsługujemy kompleksowo. Co to oznacza... W przypadku niedostosowania projektu budynku, podpowiadamy co należało by zmienić, na co zwrócić uwagę, w skrajnych sytuacjach jestesmy w stanie wykonać projekt przebudowy budynku czy jego adaptacji.

Faza tworzenia

początek

My nie budujemy kominków...nie instalujemy kominków...My je tworzymy. Każdy nawet najbardziej prosty projekt tworzony jest przez Nas z taką sama pasją jak każdy inny. Do każdego kominka podchodzimy indywidualnie, nie traktujemy tego jako produkt na sprzedaż, lecz jako tworzenie czegoś dla ludzi, czegoś użytecznego, czegoś pieknego.

Etap tworzenia kominka, grill'a, pieca czy kuchni kaflowej tak jak etap projektowania obsługujemy kompleksowo. Całkowicie zabezpieczamy inwestycje pod wzgledem zarówno materialowym, sprzętowym jak również kompetencji wiedzy w każdej dziedzinie budownictwa.

Faza eksploatacji

eksploatacja

W trakcie użytkowania służymy radami "dobrego palenia".